“La Casa de Papel” është një nga prodhimet më të suksesshme të kompanisë “Netflix”.Edhe për publikun shqiptar, është një nga serialet e preferuar dhe më të komentuar.

Pas katër sezonesh, platforma kinematogarfike, njofton se “La Resistencia” (Rezistenca” rikthehet në vjeshtë.Pjesa e parë e sezonit të pestë publikohet në 3 shtator, ndërsa pjesën e dytë mund ta shihni në 5 dhjetor.

Shiko Filma me Titra Shqip - Filma123.cc!

“Kjo është më shumë sesa thjesht përleshje, është luftë”, shkruan “Netflix” për seritë e reja.Xhirimet për këtë sezon e për të gjithë serialin kanë përfunduar. Aktorët, që kanë kaluar shumë kohë së bashku, kanë postuar foto e video në rrjetet sociale, ku i kanë dhënë lamtumirën serialit.

Vetë Profesori, që luhet nga Alvaro Morte, falenderuar fansat dhe ekipin. “Duke xhiruar për herë të fundit në setin e ‘La Casa de Papel’. Fjalët janë të pakta. Jam mirënjohës ndaj gjithkujt: fansave të parët sigurisht, dhe gjithë skuadrës së Vancouver dhe Netflix. Edhe ndaj teje, i dashur Profesor. Do më mungojë shumë koha e bukur që kam kaluar këtu. Faleminderit!

Shiko: